تبلیغات
اشعار سید

اشعار سید
[ پنجشنبه 28 بهمن 1389 ] [ 10:57 ق.ظ ] [ ]

با نام خدا

بر وزش نسیم نامت را نوشتم تا با قاصدك‌ها همسفر شوی ، تا شاید ببینمت، و لی افسوس که این جمعه هم نیامدی. پس سهم ما از این همه انتظار چیست؟ میدانی ما در این عالم خاکی عاشقت هستیم؟ میدانی ما منتظرت هستیم؟

بیا که خانه‌هایمان را آزین بسته‌ایم. بیا که عاشق و بی‌تابت هستیم. افسوس که این قلم شکسته را یارای نوشتن از شما نیست که اگر اثری هم داشت شما زیبایش کرده‌ای. ور نه من محتاج نگاهت کجا و این همه لطف بی‌شمار مخاطبین وبلاگ کجا؟

اینها همه خبر از اشتیاقیست که به شما دارند. اگر من شاعر را تکریم می‌کنند اگر به وبلاگ من سر می‌زنند و اگر حتی بعضی از وزن و قافیه‌هایش ایراد می‌گیرند همه و همه نتیجه عشقیست که به شما دارند.

آقای من! خود می‌دانی که نه من و نه این اشعار و نه حتی مؤسسه بین المللی نفیس ماندگار که اینجانب مدیریتش را بر عهده دارم ( تا قرآن نفیس نیریزی را عرضه کنم ) عددی قابل شمارش نیستیم و فقط همه جمع شده‌ایم که مشتاقان صبح ظهورت را بستاییم.

این خیل کثیری که پس از تأسیس این وبلاگ که به اصرار بعضی از دوستان انجام شد، بنده را شرمنده کرده‌اند، همه خبر از امید دیداریست که بر شما بسته‌اند و اگر در شعر گفتم: که من از میخانه بیزارم از مسجد فراری/ خدایا خود رسان آن دلربایم را به یاری، همه به کمتر اشاره‌ای فهمیدند که منظورم شمایید. پس آقا جان! بیا و دلهای ما را هم آسمانی کن و ما را هم با خود همنشین آن سفره بهشتی ساز که شراب طهور و جام کوثر در آن می‌نشانند. آقا! این جمعه بیا و خودت شعر نو زیستن را بگو وگرنه چه به سر خیل مشتاقان و دلواپسانت خواهد آمد؟ چه کنم که در توانم نیست همچون این خوبان تک تک اظهار لطف این عزیزان را جوابگو باشم.

باشد که شما خود اجر و مزدی به این همه محبت دهید.

                                                                                                         والسلام

                                                                                                       سید مجید یوسف بیک

                                                                                                   مدیر عامل مؤسسه بین المللی نفیس ماندگار

                                                                                                         28/11/89


.: Weblog Themes By blogriz.com :.

Authors


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


Blog Custom
بلاگ ریز قالب وبلاگ قالب بلاگفا قالب میهن بلاگ فایل گرافیکی